RECENT SEARCHES:

19/04

Γραμματειακή Υποστήριξη

  • Athens

Published 6 days ago

  • Full time

Sens Creation

Η  SENS CREATION A.E εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 2000 και συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες αναζητά κοπέλα  για την κάλυψη θέσης γραμματειακής υποστήριξης

Οι βασικές Αρμοδιότητες της θέσης εργασίας περιλαμβάνουν:

  • Καθημερινή διαχείριση γραφείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Συντονισμός και οργάνωση καθημερινών ενεργειών του τμήματος
  • Διατήρηση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου.

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου & ασφάλιση ΙΚΑ
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (excel, world, outlook)
  • Πολύ καλή δυνατότητα επικοινωνίας.
  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Συνέπεια- οργανωτικότητα.
  • Θέληση για μάθηση.

Οι υποψήφιες θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους.